Zpět do obchodu

Registrace

O nás: vyrobeno v Podkrkonoší

Jsem Kateřina Hůlková, výtvarnice a krejčová z Trutnova. Již od útlého dětství mě jako člověka charakterizuje jedno: Mám ráda hezké věci a ještě raději se podílím na jejich vytváření. To se týká i oblečení. V souladu s myšlenkou udržitelné módy si zakládám na tom, aby mé oděvy perfektně padly, odrážely osobnost zákazníka a měly dlouhou životnost. Jinými slovy, aby se staly klenotem či stálicí Vašeho šatníku.To platí jak pro oděvy šité na míru, tak pro minikolekce KAHOO dostupné na tomto e-shopu. 

KAHOO je značka autorského ready-to-wear oblečení, šitého v omezeném objemu, které v sobě kombinuje design, kvalitní krejčovské zpracování a potřebu vytvářet modely, které budou ženské, pohodlné a praktické... pro náročné aktivní ženy. 

DESIGN

Jsem absolventkou oboru Propagační výtvarnictví na Střední průmyslové škole grafické v Praze, známé jako Hellichovka. Několik let jsem pracovala zejména jako webdesigner. Mám také letitou praxi v oblasti v oblasti grafického designu, propagace a tvorby vizuálního firemního stylu. Vedle toho se věnují i volné tvorbě. Mám za sebou již několik skupinových i autorských výstav. V letech 2018 a 2019 jsem byla krátce členkou Spolku podkrkonošských výtvarníků Trutnov, pro který jsem během svého krátkého působení vytvořila nový vizuální styl. 

Své zkušenosti z výtvarné tvorby a designu nyní využívám také při výrobě oděvů, ať už jde o přímé reprodukce výtvarné tvorby nebo digitální grafiku. Sublimační tisk mých návrhů zajišťuje trutnovská firma TexArt printing

 

KREJČOVSKÉ ŘEMESLO

Krásy krejčovského řemesla jsem začala před lety objevovat jako naprostý samouk. Prvotním impulsem bylo zjištění, že si v běžné konfekci už nevyberu a/nebo mě děsila stále se snížující kvalita nabízeného zboží. Začala jsem objevovat široké spektrum oděvních materiálů, krásu tradičních krejčovských technik a svět střihů, které i z nepoddajného materiálu vykouzlí pohodlný a dobře padnoucí kousek. Po kompletní obměně vlastního i rodinného šatníku se začínali ozývat přátelé s nekonfekčními velikostmi či touhou po vysněném modelu a časem tak došlo i na živnostenský list. 

V současné době na zakázku vytvářím denní i společenské šaty, kostýmky, obleky i módní doplňky. 

 

FILOZOFIE ZNAČKY: VYROBENO V PODKRKONOŠÍ

Plně v soulady s mými sympatiemi k myšlence udržitelné módy jsou i ready-to-wear produkty nabízené na e-shopu KAHOO navržené, ušité a v případě sublimačního potisku i vytištěné v krásném podkrkonošském městě Trutnově. Vše máme komplet ve svých rukou od A do Z. 

V rámci zakázkové výroby se zaměřuji hlavně na městskou a společenskou módu, kterou sama ráda nosím. Zároveň je mojí velkou vášní toulání po horách. Tak vznikla značka KAHOO, která kombinuje touhu po pohodlí a důraz na ženskost. V Trutnově o tom víme své, jelikož ze společenského centra kypícího životem a kulturou je to do tichého lesa plného srnek v průměru deset minut chůze. 

Modely testujeme doslova na vlastní kůži s dalšími podkrkonošskými fintilkami, co se nebojí podpatků ani větších převýšení :) 

 

obridul02s

Zpět do obchodu