Zpět do obchodu

Registrace

Plesová sezona 2019/2020

To nej z plesové sezony 2019/2020

 

Celohedvábné - mé vlastní

Model kombinující dupion a matnější šapové hedvábí. Šaty jsou v celé délce podšité bavlněným organtnýnem, živůtek jsem vyztužila hedvábnou organzou a regilenovými kosticemi. Sukni dodává objem široká krinolínová páska. 

 

Černé maturitní
Nejnovější kousek měl premiéru v pátek na maturitním plese Gymnázia Trutnov. Šaty jsou na přání podle předlohy; kombinace sametu a dyšesu, s vyztuženými košíčky a bavlněnou organtýnovou podšívkou.
 
Dvojitá a částečně překřížená ramínka jsem přidala kvůli větší stabilitě.
 

 

Na věneček
Šaty na věneček: Zvolila jsem těžký satén v barvě bílé kávy, což se ukázalo jako dobrá volba, protože šaty tohohle odstínu byly nakonec na parketu jenom jedny. 
 
Nositelka měla celkem jasnou představu, jak by měly vypadat. Tu jsem ještě doplnila o dvojitá ramínka s ručně vyšívanými korálky křížená na zádech.
 
Jelikož ve mně těžká splývavost zvoleného materiálu vyloženě evokovala "starý Hollywood", složila jsem záhyby na sukni nakonec tak, aby zvolená symetrie decentně odkazovala na styl art-deco. Do lemu sukně je všitá krinolínová páska, díky které se sukně pěkně "nese." Vnitřek živůtku tvoří bavlněný batist, zajišťující pohodlné nošení.
 


Fialová "Star-Wars" víla

Na přání podle předlohy. Model z přehlídky byl ovšem celý pouze ze šifonu a dosti průhledný, což jsem vyřešila lehkou krémovou viskozovou podšívkou, díky které jsou šaty dostatečně decentní, se zachovanou průsvitností. Model zdobí přinechané dlouhé rukávy s odhalenými rameny. 

 

Zpět do obchodu