Zpět do obchodu

Registrace

Příběh jedněch svatebních šatů

Původní představa nevěsty byl vršek se spadlými rameny a la svatební model Jackie Kennedy, ovšem s lehčí, rozevlátou sukní a předním rozparkem. To jsem dodržela s drobnou úpravou: s ohledem na plnější výstřih budoucí nositelky jsem doporučila jsem přidat k živůtku podpůrná ramínka, která rovněž zakrývají ramínka podprsenky. Svatební výzdoba, šaty družiček i hostů měly společný odstín královské modři. Protože bylo dalším požadavkem přidání drobného prvku v této barvě. Připravila jsem paspulku, kteou jsem olemovala výstřih a okraje pásku. 

Po diskuzi a vzájemné dohodě jsem se shodly na celkovém odstínu "ivory," který v kombinaci s královskou modří působí elegantněji. Ve finále jsem vybrala následující látky:

Na vyztužení živůtku jsem použila rašlovou výztuhu a na podražení hedvábkou organzu na přední díly a tužší hedvábný organtýn a zadní část. Díky tomu vrchní část satů skvěle drží tvar i bez kostic. vrchní brokát a hedvábná výztuha jsou v případě jednotlivých dílů sestehované a dále zpracované jako jedna vrstva. Na zafixování rozžehlených švů a sestřihnutých švových přídavků jsem použila krokvičkový steh. 

Saténová podšívka je k živůtku ve výstřihu i v průramcích přišita ručně nejprve slepým stehem a poté po obvodu dodatečně přichycena okrasným perličkovým. Stejný postup následoval také po všití zipu. 

Na přání nevěsty má sukně v přední části skrytý rozparek. Z jedné části jsou obě vrstvy sukně v rozparku spojené dohromady, na straně druhé leží šifonový díl volně na saténové podšívce a může tedy za chůze částečně volně povlávat. 

Vrchní díl šifonové sukně je v zadní části prodloužený do decentní vlečky. 

 

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení