Zpět do obchodu

Registrace

Příběh vzniku "malovaných" pompadůrek

Kolekce "květinových" dámských kabelek ve tvaru váčku s autorskám potiskem a odepínacím popruhem. Jako tištěné motivy jsem použila vlastní olejomalby. Je to tedy takové příruční výtvarné dílo! :)

Na začátku celého procesu tvorby byla 4 zatím nevyužitá malá malířská plátna, která se choulila na zemi v rohu místnosti. Se svými rozměry 40x30 cm si přímo říkala o nějaké "makro" motivy a jelikož bylo zrovna jako, pustila jsem se spontánně do - pro mě nezvyklých - kytiček. Stejně spontánně přišel i nápad využít ty malované motivy dál. Nafocené a graficky zpracované obrazy jsem si tedy rovnou nechala natisknout na látky a našila z nich pompadůrky na popud kamarádek, kterým přišly praktické už na plesech a chtěly něco podobného i na "takové to běžné lítání" do města. Z toho důvodu jsem k nim přidala i odepínatelné crossbody popruhy.  

Taštičky byly i spolu s originálními olejomalbami vystavené na plenérovém happeningu před Trutnovským UFFem v rámci Dnů otevřených atelierů 2019.

Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení